Escape Room Spaceship Alien Invasion

Escape Room Spaceship Alien Invasion

Jesteś członkiem ekspedycji ratunkowej wysłanej w przestrzeń kosmiczną na statek Discovery. Ostatnie komunikaty załogi Discovery wysłanego na misję 2 lata temu jednoznacznie wskazują, że statek zaatakowała inteligentna forma życia pozaziemskiego. Prawie 2 miesiące temu radar Suzaku zlokalizowany na południu Japonii przechwycił zakodowaną wiadomość wysłaną z Discovery do najbardziej odległej od ziemi galaktyki z8 GND 5296, która zawiera informację, iż nowi właściciele Discovery zmierzają w kierunku ziemi w jednym celu. Chcą doprowadzić do zagłady ludzkości i przejąć naszą planetę….

Ze względu na niezwykłą inteligencję i siłę kosmitów, Ty i Twoi współtowarzysze nie macie szans w bezpośrednim starciu. Opracowany został misterny plan ratowania Ziemi i całej ludzkości. Ekspedycja ratunkowa, której jesteś członkiem, zmierza właśnie na Discovery. Jesteście wyposażeni w specjalistyczny sprzęt, w tym kamizelki, które są najnowszym osiągnięciem technologii. Dzięki właściwościom takim jak eliminowanie ciepła wytwarzanego przez organizm oraz wszelkich innych produktów procesów fizjologicznych, dla istot pozaziemskich, niewyposażonych w zmysł wzroku, stajecie się praktycznie niewidoczni. Pod żadnym pozorem nie możesz zdjąć kamizelki! Kosmici czyhają na Twoje życie, a Ty masz przecież ocalić ludzkość!

Celem Waszej misji jest zebranie nośników danych i następnie odpowiednie zaprogramowanie statku z ich użyciem, które spowoduje, że bezpiecznie go opuścicie, jednocześnie wysyłając go do galaktyki z8 GND 5296, gdzie nastąpi auto-detonacja statku i całej wrogiej wobec ludzkości cywilizacji pozaziemskiej.

Więcej dowiesz się rozpoczynając misję……

UWAGA: Prosimy o dokonywanie rezerwacji z minimum 3-godzinnym wyprzedzeniem. Jeżeli chcesz zarezerwować pokój szybciej, prosimy o kontakt telefoniczny.

Cena: 180,00 PLN

Rezerwuj Escape Room