Great Escape Room Warszawa - oferta dla firm

Escape Room to niezapomniane imprezy integracyjne, firmowe, team building

Zabawa dostępna jest zarówno dla niewielkich firm, jak i dużych organizacji. W przypadku firm do 20 osób możemy zorganizować dla Was całodzienny event, w czasie którego poszczególne drużyny będą podejmowały się wyzwania ucieczki z pokoju, podczas gdy pozostałe osoby mogą miło spędzić czas w części rekreacyjnej domu. Na koniec dnia wymienicie się doświadczeniami wrażeniami i porównanie swoje czasu. 

Team Builing to zgrany zespół!

Jeżeli organizacja jest duża i zatrudnia powyżej 20 osób, proponujemy zabawę rozłożoną w czasie. Poszczególne drużyny będą planowały indywidualne terminy na ucieczkę z pokoju, my zapewniamy ranking czasów. Jesteśmy pewni, że przez długi czas pracownicy nie będą rozmawiać o niczym innym w przerwie na kawę, budując w ten sposób zgrany zespół i dobrą atmosferę w pracy.

Escape Room - w integracji siła!

Uczestnicy gry stają przed wspólnym wyzwaniem. Dążąc do tego samego celu, mają okazje współpracować i współdziałać, przy okazji doskonale się przy tym bawiąc ale także silnie integrując i zdobywając wzajemne zaufanie. Taka forma wspólnego spędzenia czasu przez współpracowników przyczyni się do budowy efektywnego i dobrze współpracującego zespołu, ale może być także po prostu dodatkową gratyfikacją dla zespołów już osiągających wspaniałe sukcesy i efektywnie ze sobą współpracujących.

Jak zarezerwować Escape Room?

Great Escape udostępnia 3 pokoje, które można rezerwować dla grup od 3 osób. Mamy także niezbędne zaplecze, które pozwoli zorganizować całodzienny event dla grupy do 30 osób. 

W przypadku zainteresowania grą zapraszamy do korzystania z systemu rezerwacji. W sprawie eventów całodziennych i imprez firmowych zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.